ברוכים הבאים לאתר של חברת מסיעי כל גיל

הסעות וטיולים בכל רחבי הארץ ברכבים מפוארים

*****חדש*****
מחלקת תיירות המתמחה בנופשונים בארץ
לקבוצות וליחידים   

אנו מספקים שירותי הסעות לתלמידים, לעובדים, לציבור הדתי ועוד...
 
 
 
 
הסעות
 
 
 
 
חפש
 
 
 
 
 
 
 
 

אוטובוסים לחרמון

 
מתכננים טיול בצפון וזקוקים לשירותי הסעות? רוצים לבקר בשלג, ולא יודעים איך להשיג אוטובוסים לחרמון? צרו קשר עם נציגי חברת מסיעי כל גיל בע"מ, ונשמח לתאם עבורכם הסעות בטוחות!
 
חברת מסיעי כל גיל בע"מ מציעה שירותי הסעות וטיולים בצי רכבים מרשים. החברה מספקת שירותי הסעות מאורגנות לאירועים, נופשונים בארץ ובחו"ל, הסעות עובדים ותלמידים, שירותי הסעות לציבור הדתי ועוד. בנוסף, נציגי החברה מיומנים בתיאום שירותי הסעות לחרמון.

כך מתכננים הסעות עם אוטובוסים לחרמון


אנחנו בחברה מחזיקים בניסיון של שנים רבות בתחום שירותי ההסעות. אנו מכירים היטב את הדרישות המיוחדות של הסעות עם אוטובוסים לחרמון, ומציעים לכם להתייעץ עם נציגנו לגבי הנושאים הבאים:
 
אוטובוסים לחרמון
 
להזמנת אוטובוסים צלצלו 03-6197717 
 
 
א. בטיחות - יש לזכור כי נסיעה באוטובוסים לחרמון דורשת נהיגה בתנאים קשים. מלבד השלג, הקור והטמפרטורות הנמוכות, הנהג צריך להתמודד עם סכנות החלקות, סיבובים חדים, עומסי תנועה ועוד.

ב. אבזור – רק לנו יש את האוטובוסים המתאימים לנסיעה בכבישי הצפון. צי הרכבים שלנו מבטיח נוחות מקסימאלית, אבזור מלא ואפשרות להוספת מדריך טיולים. איתנו תוכלו להעשיר את הטיול לצפון, ולהחזיר את כל הנוסעים הביתה בשלום.

ג. עמידה בלוח זמנים – הסעות לחרמון מחייבות דיוק מלא בלוח הזמנים. בין אם ההסעה יוצאת מדרום הארץ, מהמרכז או מאיזור הצפון, לוח הזמנים יקבע בצורה משמעותית את הצלחת הטיול. איתנו תוכלו לתאם שירותי הסעות מבלי לוותר על אטרקציות אחרות.

אנו מאפשרים פתרונות היסעים לקבוצות גדולות וקטנות ומאחורינו מאות לקוחות מרוצים. בואו לתכנן את הטיול לחרמון בצורה נכונה, ואל תקחו סיכונים מיותרים. אתר החרמון פעיל למספר חודשים בשנה, ולכן כדאי לנצל את הידע והיכולת של חברת הסעות מקצועית.

 
חייגו עכשיו למספר 03-6197717, ואחד מנציגינו ישמחו לתאם לכם הסעות לחרמון.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Google+‎  ז'בוטינסקי 5, בני ברק
טל': 6197717 – 03
פקס: 6197730 – 03